Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy z blokadą VAC Można grać na botach?


TomkuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , otóż to dostałem Vac Bana za to że w mojej drużynie był hacker i teraz mam blokadę.

Nie wiem na ile jest blokada ale to nie Vac na zawsze.

Jak wbijam na serwery pisze mi że są chronione czy coś takiego i mam do was pytanko.

Czy Mogę jakoś zagrać na nwm botach?

Tak na początek bo na mixy muszę poczekać ;)

Z Góry Dzięki jak ktoś wgl odpowie dziękuje ;)

Opublikowano

"Witam , otóż to dostałem Vac Bana za to że w mojej drużynie był hacker i teraz mam blokadę.


Nie wiem na ile jest blokada ale to nie Vac na zawsze.


 


CO K***A?????


 


tak mozesz grac na botach


Opublikowano

Od kiedy jak ma się bana na vac to mozna grać z botami? Vac jest na całą grę + boty.

Ja mam na starym koncie vac i nie mogę grać z botami więc nie pierdolcie "mistrzowie tej gry" że można grać.

Macie takie pojęcie o tej grze co p**** o cyckach, czyli żadne.


Możesz

Od kiedy za cheatera w teamie można dostać bana? lol

Jak gra się premade z hackiem to może zrobili taki update, lecz wątpię.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Od kiedy jak ma się bana na vac to mozna grać z botami? Vac jest na całą grę + boty.

Ja mam na starym koncie vac i nie mogę grać z botami więc nie pierdolcie "mistrzowie tej gry" że można grać.

Macie takie pojęcie o tej grze co p**** o cyckach, czyli żadne.

Jak gra się premade z hackiem to może zrobili taki update, lecz wątpię.

Jak grasz premade z cheatem, to cofa ci wygrane mecze. Kolega pierdoli głupoty

Opublikowano

Od kiedy jak ma się bana na vac to mozna grać z botami? Vac jest na całą grę + boty.

Ja mam na starym koncie vac i nie mogę grać z botami więc nie pierdolcie "mistrzowie tej gry" że można grać.

Macie takie pojęcie o tej grze co p**** o cyckach, czyli żadne.

Jak gra się premade z hackiem to może zrobili taki update, lecz wątpię.

ty pierdolisz glupoty, tez mialem vaca i na luzie w boty moglem wejsc

Opublikowano

ty pierdolisz glupoty, tez mialem vaca i na luzie w boty moglem wejsc

Ja nie mogę.

Mogę Ci ss nawet zrobić xD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Mógł dostać conajwyżej OV na miesiąc za griefing ­za bycie boostowanym. Jeżeli np. biegał po respie a inni haxowali na rage cheatach

 

Możesz grać na botach po ustawieniu parametru startowego -insecure

Opublikowano

Możesz też grać na serwerach społeczności o ile się nie mylę

Ale na botach na pewno możesz, bo jest to serwer stawiany lokalnie ;)

Tylko na niezabezpieczonych przez VACa.

Możesz też wpisać w konsoli sv_lan 1 i VAC się sam wyłączy.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...